اندازه گیری دقیق و اصولی اندازه پستان چندان دشوار نیست. اما جای تعجب است که متاسفانه بسیاری از خانم ها از اندازه دقیق پستان خود اطلاع ندارند. کمبود اطلاعات دقیق در مورد اندازه پستان زن نه تنها نشانه کمی ناآگاهی است ، بلکه در طولانی مدت خطرناک است. بیماری های خطرناکی مانند سرطان پستان ، که در زنان بسیار بیشتر از مردان است ، از نتایج این ناآگاهی است. در این مقاله سعی خواهیم کرد تمام جزئیات اندازه گیری بالاتنه زنان را به روشی بسیار ساده و کاربردی برای شما توضیح دهیم. ... اخبار را دنبال کنید


آیا می دانید پوشیدن سوتین در دراز مدت از قوز ، شانه و کمر درد جلوگیری می کند؟


نمودار اندازه سوتین

گاهی اوقات داشتن سایز مناسب سینه برای خانم ها بسیار مهم است.

فنجان های A ، B ، C ، D را یاد بگیرید.

حتماً این را قبلاً از یک فروشنده لباس زیر یا یکی از دوستانش شنیده اید: "کدام ماکت برای سینه شما مناسب است؟" اول از همه ، بهتر است مفهوم فنجان در سوتین را توضیح دهید.


فنجان به بخشی از فنجان سوتین گفته می شود که متناسب با پستان باشد. حجامت هیچ ارتباطی به اندازه کمر و سینه ندارد. در بعضی موارد ، یک لیوان سینه ممکن است در یک فرد جای بگیرد ، اما زیر پستان نیست ، یا برعکس. بالابر سوتین کار بسیار ساده و مهمی است که متاسفانه مارک های کمی آن را دنبال می کنند. اگر به فکر سلامتی خود در طولانی مدت هستید ، بهتر است از لباس زیر استاندارد استفاده کنید.


آیا می دانید سوتین مناسب می تواند احتمال سرطان پستان را کاهش دهد؟


جام A مخصوص افرادی است که اندازه نیم تنه آنها به اندازه پایین سینه آنها و کمر آنها تقریباً 1 اندازه است. فنجان B برای افرادی که سینه آنها با سینه دیگر یکی است به عنوان استاندارد استفاده می شود. از فنجان C برای توصیف اندازه افرادی که اندازه قفسه سینه آنها یک اندازه بزرگتر از کمر آنها است استفاده می شود. فنجان D یا همان سایز معروف 85 برای افرادی مناسب است که سایز سینه آنها دو اندازه بزرگتر از کمر آنهاست.


حجامت بسیار مهم است و با خواندن مطالب تقریباً همه می توانند تعیین کنند که کدام فنجان برای آنها مناسب است.


تفاوت اندازه سوتین معمولی و سوتین اسفنجی

اندازه گیری دقیق اندازه پستان

اگر با فنجان سوتین های خریداری شده خود مشکل دارید ، بدانید که سوتینی که انتخاب می کنید غیر استاندارد است.


اولین قدم اندازه گیری اندازه پستان است.


برای اندازه گیری اندازه پستان شما باید سه مرحله انجام دهید. بله ، شما درست خوانده اید ، اندازه سوتین خود را در سه مرحله آسان تعیین کنید. ابتدا تمام لباس ها یا در آخر یک سوتین نخی ساده و بدون هیچ گونه پوششی روی سینه را در آورید (مگر اینکه اندازه دقیق آن از لباس بدست آید). اولین بخشی که باید اندازه بگیرید قسمت زیر نیم تنه است که به آن دور کمر نیز گفته می شود. جلوی آینه بایستید. پیشخوان را پشت سر خود راه دهید. آن را صاف زیر سینه قرار دهید.


آیا می دانید سوتین مناسب از افتادگی پستان جلوگیری می کند؟


سنج را در پایین سینه به موازات زمین بچرخانید.