هر زنی از اهمیت تمیز نگه داشتن کمد لباس شما آگاه است ، بسته به فصل و شرایط مختلف گزینه های متنوعی دارد. نه تنها این ، وقتی لباس های شما شروع به فرسودگی می کنند ، ممکن است برای شما راحت نباشند یا در گذشته چاپلوس به نظر می رسند. لباس زیر نیز همین طور است.


نه تنها این ، با کمک لباس زیر می توانید انتظار داشته باشید که بیشترین استفاده را از لباس خود داشته باشید. اتصالات الاستیک بسته به این که چند بار شلوار خاصی بپوشید ، می تواند به سرعت فرسوده شود و این باعث درد شدید می شود یا باعث می شود لباس زیر مانند گذشته به بدن نچسبد.


هر شش ماه به 12 ماه تغییر دهید

بسته به اینکه چند بار آن را می پوشید ، باید گزینه های لباس زیر را هر شش ماه تا یک سال به روز کنید. لباس زیر جدید پشتیبانی مورد نیاز شما را فراهم می کند و شما واقعاً تفاوت را در دور انداختن ست قدیمی خود و انتقال آن به یک جفت جدید احساس می کنید. به همین دلیل است که وقتی با لباس زیر از خانه بیرون می رویم به همان اندازه اعتماد به نفس پیدا می کنیم - حتی اگر هیچ کس دیگری نتواند آن را ببیند ، شکل و حمایت چاپلوس کافی است تا احساس کنیم شما در بالای دنیا هستید.


البته ، همه لباسهای زیر مانند برخی از جفتهایی که به موارد بیشتر ، نحوه گفتن ، وسایل صمیمی اختصاص داده شده است ، یکسان نیست. اگرچه ممکن است این نیمه را به اندازه جفت های نخی معمولی خود نپوشید ، اما اگر لباس زیر را همان شستن جفت های روزمره خود بپوشید ، مواد ظریف لباس زیر می تواند خیلی سریعتر فرسوده شود. شستشوی ملایم و خنک باعث می شود پارچه های "مناسبت خاص" شما سکسی به نظر برسد در حالی که مطمئن شوید از پشتیبانی مورد نظر شما برخوردار هستند.


سوتین هم همینطور

سوتین ها نیز باید هر شش تا 12 ماه تمدید شوند و این قطعاً برای شما از شلوار مهمتر است. هر زنی احساس کرده است که سیم از مواد خارج می شود ، و در کنار آنها غرق می شود زیرا آنها مایل نیستند سوتین مورد علاقه خود را بردارند.


اگر سوتین شما به درستی از شما پشتیبانی نکند و به درستی متناسب نباشد ، این می تواند منجر به تعدادی از مسائل شود. این می تواند شامل عدم حرکت سوتین در اطراف بدن شما ، لیوان ها بیش از حد گشاد و کمی حاشیه دار در اطراف منحنی های طبیعی صندوق عقب ، یا سفت بودن بیش از حد و بیرون آوردن سیم پایین از بدن باشد.


برای مجموعه زیر لباس زیر خود NeedUndies را انتخاب کنید

اگر و چه زمان مناسب برای خلاص شدن از لباس زیر قدیمی است ، یا فقط می خواهید سبک خود را تغییر دهید ، طیف گسترده ای از سوتین و بندهای اصلی را در وب سایت ما پیدا خواهید کرد. با بزرگترین مارک های ارائه شده ، ما اطمینان داریم که لباس زیر مناسب را برای تکمیل فرم و پشتیبانی مورد نیاز خود پیدا خواهید کرد.