روند خرید لباس زیر ممکن است به اندازه لباس اصلی هیجان انگیز نباشد. اما بدون شک به همان اندازه مهم است. زیرا انتخاب و خرید لباس زیر نامناسب می تواند بر کیفیت یک روز کاری تأثیر بگذارد. لباس های زیر تنگ ، گرم ، بد بخیه ، دائماً در بدن می غلتند یا خاصیت ارتجاعی آن به کمر و ران آسیب برساند ، مطمئناً می تواند ساعت ها کاربر را به دردسر بیندازد.

جدول-انتخاب-سایز-لباس-زیر.jpg

مطمئناً هیچ کس دوست ندارد در لباس زیر خود گرفتار ، چاقو خورده یا عرق کند. به همین دلیل ، زنان و مردان باید هنگام خرید لباس زیر احتیاط کنند. این مقاله شامل نکاتی برای خرید مناسب ترین لباس زیر است. برای بررسی عوارض لباس زیر تنگ برای خانمها و آقایان به نکاتی مانند خیاطی ، پارچه و لباس زیر توجه کنید. بنابراین اگر تا به حال نگاهی نه چندان دقیق به موضوع خرید لباس زیر داشته اید ، با ما همراه باشید تا دیگر لباس زیر نامناسب خریداری نکنید.


اندازه مناسب لباس زیر را انتخاب کنید


اولین مسئله در انتخاب مناسب ترین لباس زیر انتخاب مناسب ترین اندازه است. خوب است بدانید که مارک های مختلف تولیدکننده لباس زیر در تعیین اندازه لباس تولید شده کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، این بدان معنی است که اندازه XL لباس زیر در یک مارک ممکن است با اندازه مشابه در مارک دیگر کمی متفاوت باشد. البته این امر نه تنها در لباس زیر بلکه در لباس اصلی نیز صادق است.
بنابراین بهتر است به جای خرید لباس زیر با عناوینی مانند XL ، L ، کوچک ، یک بار کمر و باسن خود را دقیق اندازه بگیرید. از آن به بعد می توانید مناسب ترین اندازه لباس زیر را بر اساس نمودار اندازه تهیه کنید. همچنین ، به دلیل افزایش علاقه مردم به خرید آنلاین ، برای اینکه در سفارش لباس زیر خود اشتباه کمتری انجام دهید ، قطعاً باید اندازه دقیق خود را بدانید.


چگونه خودمان را اندازه بگیریم؟

برای تعیین مناسب ترین اندازه لباس زیر به دو اندازه کمر و باسن نیاز دارید. بنابراین یک متر بردارید. برای تعیین اندازه کمرتان خم شوید. این باعث ایجاد یک بند روی بدن شما می شود. این باند درست بالای ناف و زیر آخرین استخوان دنده های شما قرار دارد. این بند خط کمر شماست. آن را با متر در دست اندازه بگیرید.
برای تعیین اندازه باسن ، متر را در اطراف باسن خود بپیچید. کنتور باید در بالاترین قسمت باسن باشد. به این ترتیب اندازه باسن خود را نیز بدست خواهید آورد.
اکنون می توانید اندازه دقیق خود را بر اساس جدول زیر دریافت کنید.

با اندازه گیری کمر و باسن و تطبیق دادن آن با جدول بالا می توانید مطمئن باشید لباس زیر که تهیه می کنید دقیقاً متناسب با اندازه شما خواهد بود.
لباس زیر مناسب چه ویژگی هایی دارد؟


اکنون که از اندازه مناسبی برخوردار هستید ، می توانید به سایر ویژگی های لباس زیر موجود در بازار نگاهی بیندازید و در نهایت بهترین و مناسب ترین لباس زیر را از گزینه های بیشمار موجود دریافت کنید. فراتر از مسئله اندازه مناسب و مدل مورد نظر ، در انتخاب لباس زیر مناسب ، چندین موضوع مهم دیگر باید مورد توجه قرار گیرد. این موضوعات به شرح زیر است:
الاستیک لباس زیر باید کش باشد


یکی از مهمترین ویژگی های راحتی لباس زیر ، بند کمر آن است. لباس زیر مناسب است که ، صرف نظر از مدل کلی ، کشش آن الاستیک است. بانداژهای خیلی ضخیم از روی لباس ها رد می شوند. علاوه بر این ، بیشتر این مدل ها باعث غلتیدن لباس روی بدن می شوند. همچنین ، نوارهای الاستیک ضخیم و معمولی کمی گرم تر از نوارهای الاستیک الاستیک هستند. نوارهای الاستیک الاستیک باعث می شود لباس زیر بهتر روی بدن قرار بگیرد. به همین دلیل ، هنگام خرید لباس زیر در بین مدل های موجود ، بهتر است به دنبال مدل هایی بگردید که کش آن پهن و اصطلاحاً کش باشد. سیلندرهای ساخته شده از نایلون ، لیکا یا اسپندکس بهترین حالت کشسانی را دارند.