انتخاب ست لباس زیر مناسب نه تنها در زیبایی ظاهری نقش دارد بلکه در حفظ سلامت پوست و بدن و حفظ فرم بالاتنه نیز بسیار ماثر است. نکاتی را در مقاله زیر دنبال کنید که به شما کمک می کند مناسب ترین خرید لباس زیر ارزان را برای خود انتخاب کنید و از لباس خود مراقبت بیشتری کنید.

نکات مهم انتخاب شورت زنانه مناسب


1- پارچه مناسب لباس زیر خود را انتخاب کنید


در گذشته ، پارچه ها از الیاف طبیعی مانند پنبه ، ابریشم ، پشم و غیره بافته می شدند ، اما از زمان جنگ جهانی دوم ، استفاده از الیاف نایلون به دلیل سبک بودن به مرور زمان الیاف متداول و مصنوعی شد ، مقاومت بالا ، کشش و ثبات رنگ. تولید لباس زیر از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
امروزه استفاده از الیاف طبیعی مانند پنبه هنگام خرید لباس زیر راحت و لباس زیر برای خانه بیشتر برای زنان توصیه می شود تا با جذب رطوبت بیشتر و همچنین شستشوی آن راحت تر باشد. البته بسته به شرایطی که از لباس زیر استفاده می کنید ، پارچه متفاوت خواهد بود. 

به عنوان مثال ، لباسهای زیر ورزشی باید از الیاف پنبه طبیعی ساخته شده و درصد نایلون آن کم باشد تا به جذب رطوبت عرق بدن کمک کند و خاصیت خنک کنندگی بیشتری داشته باشد. اما لباس زیر مجلسی از آنجا که به فرم بیشتری نیاز دارد ، عموماً الیاف نایلونی بیشتری دارد که باعث زیبایی فرم بالاتنه می شود.

pic26.jpg


2- از آلرژی اجتناب کنید


بسیاری از لباسهای زیر فانتزی مانند شورت لامبادا دارای لوازم تزئینی متنوعی مانند نگین و گیره می باشند. به خصوص برای زنانی که در گذشته علائم آلرژی پوستی را تجربه کرده اند ، باید مراقبت ویژه ای از این نوع لباس ها صورت گیرد.

 گاهی اوقات تماس مستقیم یک قطعه فلزی با پوست بدن مشکلات جدی ایجاد می کند که می تواند منجر به مراجعه به پزشک و دارو شود. 

همانطور که می دانید لباس زیر پس از خرید قابل برگشت نیست ، بنابراین قبل از خرید به جزئیات آن توجه کنید تا پس از صرف هزینه بتوانید از لباس خود استفاده کنید.


اندازه مناسب را انتخاب کنید


سوتینی که روی بدن بماند ، احساس سوزش در پوست ایجاد کند یا به بدن فشار وارد کند ، سفت است. مدلی که فرم مناسبی ایجاد نمی کند و پوشیدگی آن تغییر نمی کند نیز شل است. بنابراین وسط این دو اندازه مناسب شماست؛ 

با این حال ، گاهی اوقات اندازه قفسه سینه مناسب نیست ، در حالی که اندازه فنجان مناسب است یا بالعکس. در چنین مواردی ، به اندازه فنجان اولویت دهید و با استفاده از بخیه های کوتاه یا استفاده از یک رابط طولانی ، اندازه اطراف سینه را کاهش دهید.